Wycieczka zawodoznawcza - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Tag img 27.03.2024, 09:30

Wycieczka zawodoznawcza

Co to był za raj dla uczennic klasy 2c. Oczy się świeciły, nóżki pędziły w stronę kolorowych lakierów, a gabinety wywoływały ochy i achy...

Uczennice klasy 2c siedzą na kanapie w salonie BONSAI SPA w okularach, które dostały w prezencie od właścicielki salonu.

Na hasło „wycieczka do salonu piękności” uśmiechom nie było końca. Jak ciężko zadowolić klientkę młode „stażystki” salonu Instytut Urody Bonsai Spa mogły się przekonać dzisiaj i „Czy może mi Pani pomóc” było często słyszanym zdaniem. Jakie były efekty pracy? No cóż - kilka poprawek i jak na pierwszy raz - zaliczamy. Klientki wyszły zadowolone - za co kłaniamy się w pas Pani Ani. Dziękujemy za gościnę, za możliwość zwiedzenia salonu - za super spędzony czas i świetną zabawę no i oczywiście za prezenty .