Stypendium za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe
75 uczniów naszej szkoły spełniło w I okresie roku szkolnego 2023/2024 kryteria niezbędne do uzyskania stypendium za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe. Pani Dyrektor Marta Mianowana w dniu 4 kwietnia 2024 roku wręczyła uczniom pamiątkowe dyplomy.
L.p. |
Nazwisko |
Imię |
Klasa |
---|---|---|---|
1. |
Marciniuk |
Hanna |
4a |
2. |
Smoła |
Hanna |
4a |
3. |
Kapitan |
Zofia |
4a |
4. |
Gozdór |
Łukasz |
4a |
5. |
Andrzejak |
Mateusz |
4a |
6. |
Olech |
Zofia |
4a |
7. |
Cejner |
Nikola |
4a |
8. |
Maj |
Kacper |
4a |
9. |
Pidek |
Amelia |
4a |
10. |
Łysakowski |
Antoni |
4a |
11. |
Jusiński |
Dawid |
4b |
12. |
Budzyńska |
Łucja |
4b |
13. |
Pietrasińska |
Lena |
4b |
14. |
Rząd |
Antoni |
4b |
15. |
Janczarek |
Anna |
4b |
16. |
Pańkowski |
Miłosz |
4b |
17. |
Matosz |
Małgorzata |
4c |
18. |
Pyda |
Kacper |
4c |
19. |
Pożarowszczyk |
Hanna |
5a |
20. |
Matys |
Adam |
5a |
21. |
Dąbrowska |
Alicja |
5a |
22. |
Hondra |
Filip |
5a |
23. |
Ligęza |
Anna |
5a |
24. |
Walczak |
Hanna |
5b |
25. |
Budzyńska |
Amelia |
5b |
26. |
Gryglicka |
Lena |
5b |
27. |
Prażmo |
Adam |
5b |
28. |
Szmit |
Aleksandra |
5c |
29. |
Bryła-Cruz |
Antoni |
5c |
30. |
Wójcik |
Marcelina |
5d |
31. |
Jasińska |
Zofia |
5d |
32. |
Kursova |
Vieronika |
5d |
33. |
Żydek |
Weronika |
5e |
34. |
Sikora |
Lena |
5e |
35. |
Furlepa |
Jakub |
5e |
36. |
Czyżewska |
Natasza |
5e |
37. |
Orchowska |
Marta |
5e |
38. |
Jańczak |
Nadia |
5e |
39. |
Pszenny |
Zuzanna |
5e |
40. |
Rachański |
Błażej |
5e |
41. |
Jańczak |
Alicja |
5e |
42. |
Panasiuk |
Joanna |
5e |
43. |
Kot |
Michał |
6a |
44. |
Misiec |
Tomasz |
6a |
45. |
Bulira |
Maja |
6b |
46. |
Kurzyna |
Jakub |
6b |
47. |
Jusiak |
Bartłomiej |
6c |
48. |
Łazinek |
Paweł |
6c |
49. |
Głowala |
Zuzanna |
6c |
50. |
Krawczyk |
Aleksandra |
6d |
51. |
Cygan |
Łucja |
6d |
52. |
Dados |
Jakub |
6d |
53. |
Świetlicki |
Szymon |
6d |
54. |
Mackiewicz |
Zuzanna |
6d |
55. |
Zięcina |
Hanna |
6d |
56. |
Tama-Poniatowska |
Amelia |
6e |
57. |
Maryńczak |
Laura |
6e |
58. |
Gwardyńska |
Aleksandra |
6e |
59. |
Oktabska |
Zofia |
7a |
60. |
Michaluk |
Wiktoria |
7a |
61. |
Pyda |
Maja |
7b |
62. |
Nowak |
Iga |
7b |
63. |
Kazimierczak |
Bartłomiej |
7b |
64. |
Markiewicz |
Liliana |
7b |
65. |
Czarnecka |
Amelia |
7b |
66. |
Rak |
Eryk |
8a |
67. |
Sulej |
Dominik |
8b |
68. |
Znój |
Gabriela |
8b |
69. |
Olejnik |
Maciej |
8b |
70. |
Goś |
Agnieszka |
8b |
71. |
Krychowska |
Lena |
8b |
72. |
Pieniak |
Mateusz |
8b |
73. |
Szmit |
Paweł |
6c |
74. |
Stefaniak |
Szymon |
6c |
75. |
Rybak |
Anatol |
6c |