Kartki wielkanocne – mały, wielki gest - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Tag img 28.03.2024, 10:37

Kartki wielkanocne – mały, wielki gest

Uczniowie naszej szkoły, którzy na co dzień zmagają się z większymi trudnościami niż pozostali, pokonują swoje słabości, walczą z własnymi emocjami i nierzadko lękami postanowili pokazać swoją siłę.

Na stoliku znajdują się wykonane przez dzieci kartki świąteczne, z lewej strony stoi stroik wielkanocny

Wspólnie ze swoimi nauczycielami współorganizującymi dzieci przygotowały pełne radości, uśmiechu, nadziei i szczerości kartki z życzeniami Wielkanocnymi dla podopiecznych lubelskiego Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty. Dołączając się do życzeń mamy nadzieję, że ten drobny gest przyniesie im odrobinę uśmiechu w ten piękny świąteczny czas.