Andrzejki w klasach I - III i świetlicy - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Tag img 04.12.2023, 09:22

Andrzejki w klasach I - III i świetlicy

W dniach od 27 listopada do 1 grudnia 2023 roku, odbywał się tydzień Andrzejkowy w klasach I - III i świetlicy szkolnej.

Uczniowie z klasy 2e pozują do zdjęcia klasowego z balonami i innymi atrybutami andrzejkowymi.

Uczniowie mieli okazję przenieść się do zaczarowanego świata magii jak i wróżb, przebierając się w oryginalne i bardzo kolorowe przebrania andrzejkowe. Uczniowie brali również udział w różnorodnych zabawach i wróżbach związanych z dawnymi zwyczajami, tradycjami andrzejkowymi. Wspólna zabawa andrzejkowa dostarczyła wszystkim uczniom wielu przeżyć i emocji, a przede wszystkim stała się okazją do rozbudzenia dziecięcej ciekawości oraz chęci poznawania naszej ludowej tradycji.