Aktywna wycieczka „Old Town Puzzle” - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie

Tag img 17.04.2024, 15:50

Aktywna wycieczka „Old Town Puzzle”

17 kwietnia 2024 r. uczniowie klasy 6a wzięli udział w aktywnej wycieczce pt.: „Old Town Puzzle” w ramach programu "Odkryj Lublin - zainspiruj się historią naszego Miasta!", którego celem jest zgłębienie historii i architektury tego niezwykłego miejsca.

Uczniowie stoją na tle panoramy Starego Miasta.

W czasie spaceru po Starym Mieście uczniowie rozwiązywali zagadki i łamigłówki, które prowadziły ich przez najbardziej malownicze zakątki miasta oraz kluczowe historyczne miejsca. Młodzi odkrywcy przemierzali wąskie uliczki, obserwowali malownicze kamienice i zaglądali do ukrytych zaułków, które kryły wiele nieznanych historii. Była to doskonała okazja, aby połączyć zabawę z nauką oraz poznać niezwykłe historie i tajemnice Lublina.